Ostrzałka Taidea T0907T

Ostrzałka Taidea T0907T

T0907T
Rating 
zł34.99
Tax included
Quantity
Last items in stock

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Description

Ostrzałka Taidea T0907T

 

Niezwykłe i użyteczne urządzenie łączące w sobie ostrzałkę do noży i ostrzałkę do nożyczek, renomowanej Firmy Taidea Tech. Niezbędna w ogrodnictwie, rolnictwie i pracach domowych. System ostrzenia, składa się ze ściernic stworzonych z węglików spiekanych, specjalnie zaprojektowana konstrukcja zapewnia odpowiedni kąt ostrzenia noży. Część ostrząca nożyczki, wykonana została, w kształcie trójkąta równobocznego, który idealnie dopasowuje się do ostrzy nożyczek. Ergonomicznie zaprojektowany uchwyt ułatwia i przyspiesza proces ostrzenia. Ciekawa budowa, lekkość, łatwość w użyciu i szerokie zastosowanie, sprawiają, że po prostu warto ją mieć.

 

Dane techniczne:

  • Typ ostrzałki - ręczna
  • Materiał ścierny - węglik wolframu

Przeznaczenie :

  • Noże stalowe
  • Tasaki
  • Nożyczki

Zawartość opakowania:

  • Ostrzałka

Instrukcja użycia:

By naostrzyć nóż, przeciągnij kilkukrotnie ostrzałką po ostrzu.Firma Taidea Tech znana też pod chińską nazwą Zhongshan ma swoją siedzibę w mieście o tym samym nazwie w południowych Chinach, produkowane przez nią kuchenne ostrzałki ceramiczne są dziś jednak znane na całym świecie. Co ciekawe, nie mamy wcale do czynienia z przedsiębiorstwem ograniczającym się do produkcji wykorzystywanych w kuchni narzędzi do ostrzenia. Taidea Tech to również uznany dostawca ostrzałek wykorzystywanych przez myśliwych i wędkarzy ceniony między innymi za ich wytrzymałość, niezawodność i atrakcyjność cenową.

Na tle innych producentów narzędzi tego typu chińską firmę wyróżnia przede wszystkim dążenie do tego, aby zaspakajać potrzeby zgłaszane przez najbardziej nawet wymagających klientów. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki zaawansowanemu procesowi produkcyjnemu, nie bez znaczenia wydaje się jednak i to, że w firmowych laboratoriach nieustannie prowadzone są prace badawcze mające na celu zarówno doskonalenie już istniejących rozwiązań, jak i tworzenie nowych, uwzględniających opinie krytyczne padające pod adresem ich poprzedników.

Oferta firmy Taidea Tech obejmuje zarówno ostrzałki ręczne, jak i mechaniczne, każdy klient ma, więc szansę na dokonanie wyboru dokładnie takiego rozwiązania, które spełnia jego indywidualne potrzeby. Same ostrzałki sprawdzają się przy tym zarówno w przypadku noży orientalnych, jak i europejskich uwzględniając specyfikę każdego z wymienionych rozwiązań. Na liście ich największych zalet znajduje się również funkcjonalność, ergonomia oraz przystępna cena, klienci, którzy korzystają z możliwości oferowanych przez firmę Taidea Tech mogą mieć więc pewność, że wejście w posiadanie wysokiej klasy rozwiązań nie będzie stanowiło poważnego obciążenia dla domowego budżetu.

Tagi: taidea opinie

Kup Ostrzałka Taidea T0907T już dzisiaj.

Product Details
Taidea
T0907T
6951258909079
2 Items
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Ostrzałka Taidea T0907T

Ostrzałka Taidea T0907T

Write your review
16 other products in the same category: