Ostrzałka Lansky Turn Box 4 ceramiczna LCD5D
search
  • Ostrzałka Lansky Turn Box 4 ceramiczna LCD5D
  • Ostrzałka Lansky Turn Box 4 ceramiczna LCD5D
  • Ostrzałka Lansky Turn Box 4 ceramiczna LCD5D

Ostrzałka Lansky Turn Box 4 ceramiczna LCD5D

129,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zwroty i reklamacje

Ostrzałka do noży Turn Box z 4 prętami ceramicznymi

Rodzina Turn Box to bardzo stabilny i kompaktowy system ostrzenia noży.  Doskonale sprawdza się w kuchni i szybko rozkłada się do przechowywania w szufladzie.  Rodzina ostrzałek Turn Box jest również świetna dla outdoorowców w podróży, ponieważ jest lekka i łatwo mieści się w plecaku.  Wystarczy kilka machnięć, aby utrzymać krawędź (trochę więcej, jeśli masz naprawdę tępy nóż). 

Istnieją dwa wstępnie ustawione kąty ostrzenia noży w bloku drewna 20 stopni i 25 stopni

25 stopni - Jest używany do większości noży kuchennych i zapewnia ostrą, trwałą krawędź.

20 stopni - Ten kąt jest używany dla tych, którzy pragną bardzo ostrej krawędzi.  Przykładem mogą być noże do filetowania lub krojenia pomidorów.  Niższe stopnie powodują, że noże są ostrzejsze, ale wymagają bardziej regularnej konserwacji.

Ten 2-stopniowy system ostrzenia noży posiada skrzynkę obrotową z twardego drewna z wewnętrznym schowkiem na pręty w podstawie oraz cztery pręty ceramiczne o długości 5". (2 średnie pręty szare o ziarnistości 800, 2 drobne pręty białe o ziarnistości 1000)

System ostrzenia noży z 4 prętami posiada skrzynkę obrotową z twardego drewna z miejscem na pręty w podstawie oraz cztery pręty ceramiczne o długości 5": 2 o średniej ziarnistości i 2 o drobnej ziarnistości.

Lansky
071-007
55 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.