Ostrzałka AnySharp Classic Silver + mini nożyczki

Ostrzałka AnySharp Classic Silver + mini nożyczki

ASMULTISILSIZZ
Rating 
zł122.99
Tax included
Quantity
Last items in stock

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Description

Eleganckie narzędzie ostrzące AnySharp® opiera swój sekret na dwóch trójkątnych płytkach ostrzących wykonanych w całości z nadzwyczaj twardego węglika wolframu. To zaawansowany technologicznie materiał, powstały w wyniku syntezy metalicznego wolframu i węgla pod ekstremalnymi temperaturami, dochodzącymi nawet do 2000°C.

Dzięki niezrównanej twardości, porównywalnej do diamentu - najtwardszego minerału na Ziemi - ta ostrzarka potrafi precyzyjnie poprawić krawędź stalowych i nierdzewnych ostrzy. Jej płytki ostrzące dominują skutecznością i trwałością nad wieloma dostępnymi kamieniami ostrzącymi, które bazują na materiale ściernym. Ten nowoczesny materiał zapewnia o wiele efektywniejsze rezultaty niż tradycyjne ostrzałki diamentowe czy ceramiczne.

Drugim kluczowym elementem udanej obróbki ostrza jest solidne, stabilne podparcie płytek ostrzących, gwarantowane przez gumową przyssawkę z dźwignią PowerGrip®. Dzięki temu wyjątkowemu ułożeniu, proces ostrzenia za pomocą płytek ostrzących staje się bardziej precyzyjny i wydajny w porównaniu do ostrzałek wymagających trzymania noża drugą ręką.

A co sprawia, że AnySharp® jest tak niesamowicie skuteczna i przynosi użytkownikom tyle satysfakcji?

Jej wyjątkowa skuteczność przechodzi najśmielsze oczekiwania, co wielu użytkowników odkrywa zaskoczonych. W porównaniu z ostrzałkami diamentowymi czy ceramicznymi, AnySharp® prezentuje się jako znacznie bardziej efektywne narzędzie. To efekt dwóch wymiennych płytek ostrzących z węglika wolframu o nadzwyczajnej twardości. Ich obecność pozwala na szybkie i efektywne ostrzenie. Kilka przeciągnięć tępym nożem wystarcza, aby AnySharp® przywróciła mu dawny blask.

Uniwersalność to kolejna kluczowa cecha AnySharp®. To wszechstronna ostrzałka, idealnie nadająca się do różnorodnych rodzajów noży. Niezależnie czy potrzebujesz ostrzyć kuchenne, tasaki, siekiery, czy też scyzoryki, noże myśliwskie i ratunkowe – AnySharp® spełni oczekiwania. Dzięki temu zrezygnujesz z wielu różnych ostrzałek na rzecz jednego wszechstronnego narzędzia, oszczędzając czas, pieniądze i miejsce w kuchni.

Prosta obsługa to kolejny atut AnySharp®. Jej przymocowanie do blatu za pomocą przyssawki jest niezwykle proste. Następnie, wystarczy przesuwać ostrze po płytkach ostrzących w powolnym i płynnym ruchu. Nie wymaga to nadmiernego wysiłku, dzięki czemu nawet osoby starsze lub o ograniczonej kondycji fizycznej mogą cieszyć się ostrzeniem. Co więcej, całą operację można wykonać jedną ręką, ponieważ przyssawka utrzymuje ostrzałkę na miejscu. W przeciwieństwie do większości innych ostrzałek, AnySharp® automatycznie zapewnia optymalny kąt ostrzenia (20°).

Podczas korzystania z AnySharp®, wygoda i bezpieczeństwo idą w parze z prostotą obsługi. Nie trzeba przytrzymywać ani stosować nadmiernego nacisku. Ryzyko skaleczenia podczas ostrzenia zostało zredukowane do minimum.

Konstrukcja ostrzałki:

 1. Poprzez dźwignię, ostrzałkę można łatwo przyssawić do blatu.
 2. Kluczowym elementem skuteczności są płytki ostrzące z węglika wolframu o nadzwyczajnej twardości.
 3. Ochronna osłona, która zabezpiecza nóż przed uszkodzeniem.
 4. Wytrzymały korpus z trwałego tworzywa.
 5. Przyssawka PowerGrip®, gwarantująca bezpieczeństwo. Dzięki niej nie ma potrzeby trzymania ostrzałki drugą ręką.

AnySharp® jest odpowiednia do jakich rodzajów noży?

 • Gładkich ostrzy,
 • Ostrzy z ząbkami, np. noże do chleba,
 • Ostrzy nierdzewnych,
 • Ostrzy ze stali węglowej,
 • Ostrzy tytanowych,
 • Finek, scyzoryków,
 • Tasaków, noży myśliwskich,
 • Siekier.

Jakie noże nie nadają się do ostrzenia przy użyciu AnySharp®?

 • Noże z drobnymi ząbkami, np. noże do steków,
 • Noże ceramiczne.

Dodatkowo, w zestawie znajdują się mini nożyczki AnySharp!

Product Details
ASMULTISILSIZZ
619098087598
2 Items
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Ostrzałka AnySharp Classic Silver + mini nożyczki

Ostrzałka AnySharp Classic Silver + mini nożyczki

Write your review
16 other products in the same category: