Sharpi - DIAMENTOWA OSTRZAŁKA 600/1000

Sharpi - DIAMENTOWA OSTRZAŁKA 600/1000

SH-D-6010
Rating 
zł134.99
Tax included
Quantity

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Description

Ostrzałka diamentowa Sharpi to narzędzie najwyższej klasy, przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań.

 

ok.jpg Wydajność Ostrzenia: Sharpi wykorzystuje jednokrystaliczne diamenty do szybkiego ostrzenia i wygładzania wszelkich rodzajów ostrzy. Dwie gradacje ziarna – 600 do początkowego ostrzenia i 1000 do końcowego szlifowania krawędzi – pozwalają na osiągnięcie idealnej ostrości.

ok.jpg Konstrukcja: Posiada plastikową podstawę, do której z obu stron przyklejone są metalowe płyty z powłoką jednokrystalicznych diamentów. Unikalna powierzchnia ostrzenia z owalnymi otworami zbiera i zatrzymuje cząstki metalu powstałe podczas ostrzenia, co utrzymuje powierzchnię ostrzałki w czystości. Każda strona ma inną gradację: 600 do ostrzenia  stępionych krawędzi i 1000 do finalnego szlifowania lub ostrzenia lekko stępionych krawędzi.

ok.jpg Wielofunkcyjność: Dzięki dużej szerokości (75 mm) łatwo ostrzy długie ostrza, takie jak noże kuchenne, siekiery i nożyce. Duża powierzchnia robocza jest również wygodna do precyzyjnego ostrzenia mniejszych ostrzy.

ok.jpg Sposób Użytkowania: Umieść ostrzałkę na płaskiej, poziomej powierzchni. W zależności od stępienia ostrza użyj jednej lub obu stron kamienia. Strona 600 do ostrzenia naprawdę tępnych noży lub ostrzenia noży ceramicznych. Strona 1000 służy do wygładzania powierzchni noża i częstego ostrzenia.

ok.jpg Zastosowanie: Do ostrzenia narzędzi, takich jak noże stalowe, noże ceramiczne, tasaki, dłuta, nożyce.

ok.jpg Dane Techniczne: Manualna ostrzałka z materiału ściernego – diament, gradacja 600/1000, wymiary 200.0 mm x 75.0 mm.

ok.jpg Kompatybilność: Nadaje się do noży chińskich, japońskich, europejskich, damasceńskich, noży outdoorowych oraz narzędzi stolarskich.

ok.jpg Trwałość: Wytrzymuje ponad 6000 użyczeń.

ok.jpg Kolor: Pomarańczowo-srebrny, co dodaje elegancji i stylu.

ok.jpg Waga: Waży 350g, co zapewnia łatwość przenoszenia i przechowywania.

 

Dlaczego Sharpi?
Sharpi to idealne połączenie wydajności i wszechstronności, które sprosta wymaganiom zarówno domowych kucharzy, jak i profesjonalistów. Dzięki niej Twoje noże zawsze będą gotowe do pracy.

Product Details
Sharpi
SH-D-6010
5905025072351
5 Items
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Sharpi - DIAMENTOWA OSTRZAŁKA 600/1000

Sharpi - DIAMENTOWA OSTRZAŁKA 600/1000

Write your review
16 other products in the same category: