Sharpi - DIAMENTOWA OSTRZAŁKA 600/1000

Sharpi - DIAMENTOWA OSTRZAŁKA 600/1000

SH-D-6010
Ocena 
134,99 zł
Brutto
1
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zwroty i reklamacje

Opis

Ostrzałka diamentowa Sharpi to narzędzie najwyższej klasy, przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań.

 

ok.jpg Wydajność Ostrzenia: Sharpi wykorzystuje jednokrystaliczne diamenty do szybkiego ostrzenia i wygładzania wszelkich rodzajów ostrzy. Dwie gradacje ziarna – 600 do początkowego ostrzenia i 1000 do końcowego szlifowania krawędzi – pozwalają na osiągnięcie idealnej ostrości.

ok.jpg Konstrukcja: Posiada plastikową podstawę, do której z obu stron przyklejone są metalowe płyty z powłoką jednokrystalicznych diamentów. Unikalna powierzchnia ostrzenia z owalnymi otworami zbiera i zatrzymuje cząstki metalu powstałe podczas ostrzenia, co utrzymuje powierzchnię ostrzałki w czystości. Każda strona ma inną gradację: 600 do ostrzenia  stępionych krawędzi i 1000 do finalnego szlifowania lub ostrzenia lekko stępionych krawędzi.

ok.jpg Wielofunkcyjność: Dzięki dużej szerokości (75 mm) łatwo ostrzy długie ostrza, takie jak noże kuchenne, siekiery i nożyce. Duża powierzchnia robocza jest również wygodna do precyzyjnego ostrzenia mniejszych ostrzy.

ok.jpg Sposób Użytkowania: Umieść ostrzałkę na płaskiej, poziomej powierzchni. W zależności od stępienia ostrza użyj jednej lub obu stron kamienia. Strona 600 do ostrzenia naprawdę tępnych noży lub ostrzenia noży ceramicznych. Strona 1000 służy do wygładzania powierzchni noża i częstego ostrzenia.

ok.jpg Zastosowanie: Do ostrzenia narzędzi, takich jak noże stalowe, noże ceramiczne, tasaki, dłuta, nożyce.

ok.jpg Dane Techniczne: Manualna ostrzałka z materiału ściernego – diament, gradacja 600/1000, wymiary 200.0 mm x 75.0 mm.

ok.jpg Kompatybilność: Nadaje się do noży chińskich, japońskich, europejskich, damasceńskich, noży outdoorowych oraz narzędzi stolarskich.

ok.jpg Trwałość: Wytrzymuje ponad 6000 użyczeń.

ok.jpg Kolor: Pomarańczowo-srebrny, co dodaje elegancji i stylu.

ok.jpg Waga: Waży 350g, co zapewnia łatwość przenoszenia i przechowywania.

 

Dlaczego Sharpi?
Sharpi to idealne połączenie wydajności i wszechstronności, które sprosta wymaganiom zarówno domowych kucharzy, jak i profesjonalistów. Dzięki niej Twoje noże zawsze będą gotowe do pracy.

Szczegóły produktu
Sharpi
SH-D-6010
5905025072351
5 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Sharpi - DIAMENTOWA OSTRZAŁKA 600/1000

Sharpi - DIAMENTOWA OSTRZAŁKA 600/1000

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: