Ostrzałka elektryczna Work Sharp Ken Onion Edition

Ostrzałka elektryczna Work Sharp Ken Onion Edition

009-007
Rating 
zł738.99
Tax included
Quantity

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Description

Ostrzałka Elektryczna Work Sharp Ken Onion Edition to niezwykle udany efekt współpracy specjalistów z Work Sharp oraz znanego twórcy noży Kena Oniona, odpowiedzialnego między innymi za wynalezienie systemu wspomagania rozkładania głowni "SpeedSafe".

Celem współpracy z Kenem Onionem, było opracowanie nowej platformy do ostrzenia noży i narzędzi, o rozszerzonych funkcjach i zwiększonej uniwersalności zastosowań. Połączenie technologii Work Sharp i przemysłowego wzornictwa Kena Oniona zaowocowało powstaniem zaawansowanej ostrzałki do noży i narzędzi, ostrzącej w prosty i jednocześnie bardzo precyzyjny oraz powtarzalny sposób.

Work Sharp Ken Onion Edition to ostrzałka prawie idealna, z jej pomocą możemy naostrzyć niemal każdy nóż, a także dowolne narzędzie z ostrzem np. nożyczki, siekierę, sekator, saperkę, ostrza do kosiarki itp.

Profesjonalni twórcy noży do idealnego ostrzenia swoich wyrobów używają szlifierek i elastycznych pasów ściernych. Dzięki ostrzałce elektrycznej Work Sharp Ken Onion Edition, możemy korzystać dokładnie z tej samej technologii w swoim domu i warsztacie oraz zadbać o to by nasze noże i narzędzia były idealnie ostre przez cały czas. Żadna inna metoda i technika, nie pozwala tak szybko i precyzyjnie wyostrzyć noża do takiej ostrości.

 Funkcje specjalne ostrzałki:

  • precyzyjnie regulowane prowadnica umożliwiająca ostrzenie w zakresie od 15° do 30° (na stronę)
  • wysokiej jakości elastyczne pasy ścierne tworzą niezwykle równą krawędź tnącą utrzymującą doskonałą ostrość przez długi czas
  • silnik elektryczny z regulacją prędkości obrotów umożliwia przeprowadzenie każdego etapu ostrzenia, od szlifowania aż po polerowanie.

Niezwykle przydatną funkcję stanowi możliwość regulacji szybkości pracy silnika. Ułatwia to pełną kontrolę nad ostrzem na każdym etapie ostrzenia oraz zapewnia optymalną prędkość taśmy w stosunku od wykonywanego zadania, począwszy od szlifowania i gratowania, skończywszy na wygładzaniu i polerowaniu.

Kluczową rolę w procesie ostrzenia pełnią elastyczne, szerokie pasy ścierne (19 X 305 mm), które ostrzą praktycznie każdy kształt i typ ostrza z zachowaniem stałego kąta.
Nóż w trakcie ostrzenia przeciągany jest po prowadnicy, której nachylenie jest regulowane w zakresie 15° do 30°, umożliwiając tym samym ostrzenie pod wybranym (stałym) kątem, najbardziej odpowiadającym naszym potrzebom.

Z uwagi na swoje zaawansowane funkcje, ostrzałka Elektryczna Work Sharp Ken Onion zalecana jest dla osób, które mają doświadczenie i wiedzę z zakresu ostrzenia noży.

 

Work Sharp Outdoor to amerykańska marka innowacyjnych ostrzałek do noży i narzędzi, należąca do rodzinnego przedsiębiorstwa Darex, którego początki sięgają 1973 roku. Do firmy należą także marki: Drill Doctor obejmująca profesjonalne ostrzałki do wierteł oraz Work Sharp Culinary specjalizującą się w ostrzałkach do noży kuchennych.

DANE TECHNICZNE
Co chcesz naostrzyć?  nóż , nożyczki , dłuto , tasak
Rodzaje gradacji  : ultra fine / 6000 , coarse / 220 , ultra fine / 3000 ,  extra fine / 1000 ,coarse / 120
Typ ostrzagładko-ząbkowany , ząbkowany , gładki
Typ ostrzałki  elektryczna
Typ ostrzenia profesjonalny system ostrzący
Dane dodatkowe
Materiał ścierny 
papier ścierny
Elementy zestawu ostrzałki
pas ścierny drobnoziarnisty P6000 (gradacja 6000) ,
pas ścierny drobnoziarnisty X4 (gradacja 3000) ,
pas ścierny średnioziarnisty X22 (gradacja 1000) ,
pas ścierny zgrubny X65 (gradacja 220) ,
pas ścierny gruboziarnisty P120 (gradacja 120) ,
Ostrzałka Elektryczna Work Sharp Ken Onion Edition
Product Details
Work Sharp
009-007
662949039000
50 Items
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Ostrzałka elektryczna Work Sharp Ken Onion Edition

Ostrzałka elektryczna Work Sharp Ken Onion Edition

Write your review
16 other products in the same category: