Ostrzałka AnySharp Classic Silver + mini nożyczki

Ostrzałka AnySharp Classic Silver + mini nożyczki

ASMULTISILSIZZ
Rating 
zł99.99
Tax included
Quantity

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Description

Eleganckie narzędzie ostrzące AnySharp® opiera swój sekret na dwóch trójkątnych płytkach ostrzących wykonanych w całości z nadzwyczaj twardego węglika wolframu. To zaawansowany technologicznie materiał, powstały w wyniku syntezy metalicznego wolframu i węgla pod ekstremalnymi temperaturami, dochodzącymi nawet do 2000°C.

Dzięki niezrównanej twardości, porównywalnej do diamentu - najtwardszego minerału na Ziemi - ta ostrzarka potrafi precyzyjnie poprawić krawędź stalowych i nierdzewnych ostrzy. Jej płytki ostrzące dominują skutecznością i trwałością nad wieloma dostępnymi kamieniami ostrzącymi, które bazują na materiale ściernym. Ten nowoczesny materiał zapewnia o wiele efektywniejsze rezultaty niż tradycyjne ostrzałki diamentowe czy ceramiczne.

Drugim kluczowym elementem udanej obróbki ostrza jest solidne, stabilne podparcie płytek ostrzących, gwarantowane przez gumową przyssawkę z dźwignią PowerGrip®. Dzięki temu wyjątkowemu ułożeniu, proces ostrzenia za pomocą płytek ostrzących staje się bardziej precyzyjny i wydajny w porównaniu do ostrzałek wymagających trzymania noża drugą ręką.

A co sprawia, że AnySharp® jest tak niesamowicie skuteczna i przynosi użytkownikom tyle satysfakcji?

Jej wyjątkowa skuteczność przechodzi najśmielsze oczekiwania, co wielu użytkowników odkrywa zaskoczonych. W porównaniu z ostrzałkami diamentowymi czy ceramicznymi, AnySharp® prezentuje się jako znacznie bardziej efektywne narzędzie. To efekt dwóch wymiennych płytek ostrzących z węglika wolframu o nadzwyczajnej twardości. Ich obecność pozwala na szybkie i efektywne ostrzenie. Kilka przeciągnięć tępym nożem wystarcza, aby AnySharp® przywróciła mu dawny blask.

Uniwersalność to kolejna kluczowa cecha AnySharp®. To wszechstronna ostrzałka, idealnie nadająca się do różnorodnych rodzajów noży. Niezależnie czy potrzebujesz ostrzyć kuchenne, tasaki, siekiery, czy też scyzoryki, noże myśliwskie i ratunkowe – AnySharp® spełni oczekiwania. Dzięki temu zrezygnujesz z wielu różnych ostrzałek na rzecz jednego wszechstronnego narzędzia, oszczędzając czas, pieniądze i miejsce w kuchni.

Prosta obsługa to kolejny atut AnySharp®. Jej przymocowanie do blatu za pomocą przyssawki jest niezwykle proste. Następnie, wystarczy przesuwać ostrze po płytkach ostrzących w powolnym i płynnym ruchu. Nie wymaga to nadmiernego wysiłku, dzięki czemu nawet osoby starsze lub o ograniczonej kondycji fizycznej mogą cieszyć się ostrzeniem. Co więcej, całą operację można wykonać jedną ręką, ponieważ przyssawka utrzymuje ostrzałkę na miejscu. W przeciwieństwie do większości innych ostrzałek, AnySharp® automatycznie zapewnia optymalny kąt ostrzenia (20°).

Podczas korzystania z AnySharp®, wygoda i bezpieczeństwo idą w parze z prostotą obsługi. Nie trzeba przytrzymywać ani stosować nadmiernego nacisku. Ryzyko skaleczenia podczas ostrzenia zostało zredukowane do minimum.

Konstrukcja ostrzałki:

 1. Poprzez dźwignię, ostrzałkę można łatwo przyssawić do blatu.
 2. Kluczowym elementem skuteczności są płytki ostrzące z węglika wolframu o nadzwyczajnej twardości.
 3. Ochronna osłona, która zabezpiecza nóż przed uszkodzeniem.
 4. Wytrzymały korpus z trwałego tworzywa.
 5. Przyssawka PowerGrip®, gwarantująca bezpieczeństwo. Dzięki niej nie ma potrzeby trzymania ostrzałki drugą ręką.

AnySharp® jest odpowiednia do jakich rodzajów noży?

 • Gładkich ostrzy,
 • Ostrzy z ząbkami, np. noże do chleba,
 • Ostrzy nierdzewnych,
 • Ostrzy ze stali węglowej,
 • Ostrzy tytanowych,
 • Finek, scyzoryków,
 • Tasaków, noży myśliwskich,
 • Siekier.

Jakie noże nie nadają się do ostrzenia przy użyciu AnySharp®?

 • Noże z drobnymi ząbkami, np. noże do steków,
 • Noże ceramiczne.

Dodatkowo, w zestawie znajdują się mini nożyczki AnySharp!

Product Details
ASMULTISILSIZZ
619098087598
7 Items
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Ostrzałka AnySharp Classic Silver + mini nożyczki

Ostrzałka AnySharp Classic Silver + mini nożyczki

Write your review
16 other products in the same category: