Uniwersalna ostrzałka Taidea T1055TDC

Uniwersalna ostrzałka Taidea T1055TDC

T1055TDC
Rating 
zł45.99
Tax included
Quantity

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Description
Uniwersalna ostrzałka Taidea T1055TDC

Narzędzie nie musi być skomplikowane, żeby dobrze działać i spełniać swoją rolę. Przedstawiany Model uniwersalnej Ostrzałka, renomowanej Firmy Taidea Tech, właśnie charakteryzuję się takimi cechami. Niezwykle mocny materiał ścierny i dwustopniowy system ostrzenia, powodują, że ta ostrzałka jest niezawodna. Nadaję się do ostrzenia każdego rodzaju noża, nawet tych ząbkowanych, dzięki umieszczonej specjalnej stożkowatej końcówce. Po prostu, trzeba ją mieć.

Dane techniczne:

  • Typ ostrzałki - ręczna
  • Materiał ścierny - diament, węglik wolframu, ceramika

Przeznaczenie :

  • Noże stalowe
  • Noże ceramiczne
  • Noże ząbkowane
  • Nożyczki

Zawartość opakowania:

  • Ostrzałka 

Gwarancja 3 lata.

Instrukcja użycia:

Postaw ostrzałkę na płaskiej powierzchni. By naostrzyć nóż, przesuń go (lekko dociskając) kilkukrotnie po prętach z węglika wolframu (czarnych), a następnie po prętach ceramicznych (białych). Do ostrzenia ząbkowanych noży użyj stożkowej końcówki i oddzielnie naostrz każde wgłębienie ostrza.


Firma Taidea Tech znana też pod chińską nazwą Zhongshan ma swoją siedzibę w mieście o tym samym nazwie w południowych Chinach, produkowane przez nią kuchenne ostrzałki ceramiczne są dziś jednak znane na całym świecie. Co ciekawe, nie mamy wcale do czynienia z przedsiębiorstwem ograniczającym się do produkcji wykorzystywanych w kuchni narzędzi do ostrzenia. Taidea Tech to również uznany dostawca ostrzałek wykorzystywanych przez myśliwych i wędkarzy ceniony między innymi za ich wytrzymałość, niezawodność i atrakcyjność cenową.

Na tle innych producentów narzędzi tego typu chińską firmę wyróżnia przede wszystkim dążenie do tego, aby zaspakajać potrzeby zgłaszane przez najbardziej nawet wymagających klientów. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki zaawansowanemu procesowi produkcyjnemu, nie bez znaczenia wydaje się jednak i to, że w firmowych laboratoriach nieustannie prowadzone są prace badawcze mające na celu zarówno doskonalenie już istniejących rozwiązań, jak i tworzenie nowych, uwzględniających opinie krytyczne padające pod adresem ich poprzedników.

Oferta firmy Taidea Tech obejmuje zarówno ostrzałki ręczne, jak i mechaniczne, każdy klient ma, więc szansę na dokonanie wyboru dokładnie takiego rozwiązania, które spełnia jego indywidualne potrzeby. Same ostrzałki sprawdzają się przy tym zarówno w przypadku noży orientalnych, jak i europejskich uwzględniając specyfikę każdego z wymienionych rozwiązań. Na liście ich największych zalet znajduje się również funkcjonalność, ergonomia oraz przystępna cena, klienci, którzy korzystają z możliwości oferowanych przez firmę Taidea Tech mogą mieć więc pewność, że wejście w posiadanie wysokiej klasy rozwiązań nie będzie stanowiło poważnego obciążenia dla domowego budżetu.

Kup Uniwersalna ostrzałka Taidea T1055TDC już dzisiaj.

Product Details
Taidea
T1055TDC
6951258910556
54 Items
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Uniwersalna ostrzałka Taidea T1055TDC

Uniwersalna ostrzałka Taidea T1055TDC

Write your review
16 other products in the same category: