Ostrzałka AnySharp PRO Red + płytki ostrzące

Ostrzałka AnySharp PRO Red + płytki ostrzące

ASKSPROMREDPLYTKI
Ocena 
120,99 zł
Brutto
1
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zwroty i reklamacje

Opis

Ostrzałka AnySharp PRO Red + płytki ostrzące


Sekretem  ostrzarki AnySharp® są dwie trójkątne płytki ostrzące, wykonane z węglika wolframu. To nowoczesny i zaawansowany materiał, powstający w wyniku syntezy metalicznego wolframu i węgla, w bardzo wysokich temperaturach dochodzących nawet do 2000 °C.

Dzięki tej nadzwyczajnej twardości, porównywalnej do najtwardszego na Ziemi minerału czyli diamentu, możliwe jest łatwe ostrzenie noża wykonanego np z hartowanej stali, a płytki ostrzące biją na głowę swoją skutecznością ale i żywotnością ostrzałkę diamentową, czy ostrzałkę ceramiczną jedynie napylonym na kółeczka materiałem ściernym.

Dopełnieniem skuteczności ostrzenia AnySharp® jest solidne, nieruchome podparcie ostrzałki, dzięki przyssawce z dźwignią –PowerGrip®. Taka skuteczna stabilizacja płytek ostrzących sprawia, że proces ostrzenia jest bardziej efektywny i dokładniejszy w porównaniu z ostrzałkami przytrzymywanymi drugą ręką.

Jak ostrzyć nóż ostrzałką AnySharp? 1. Przyssij ostrzałkę

Ostrzałkę dociśnij lekko do blatu i opuść dźwignię w dół.

2. Naostrz nóż, przeciągając go między płytkami

Przeciągaj nóż do siebie, aż będzie ostry, tak jak lubisz.

Budowa ostrzałki AnySharp PRO wolfram

Dźwignia, dzięki której przyssiesz ostrzałkę do blatu. Super twarde i skuteczne płytki ostrzące z węglika wolframu. Osłona chroniąca nóż przed uszkodzeniem. Korpus wykonany z metalu. W wersji Classic z wytrzymałego tworzywa. Przyssawka PowerGrip® zapewnia bezpieczeństwo. Dzięki niej, w trakcie ostrzenia nie musisz używać drugiej ręki.

 

Jakie noże mogę naostrzyć?

gładkie, ząbkowane np. nóż do chleba, nierdzewne, ze stali węglowej, tytanowe, finki, scyzoryki, tasaki, noże myśliwskie, a nawet siekiery… Jakich noży nie ostrzyć?

ceramicznych, z drobnymi ząbkami np. noże do steków.

 

Gwarancja 10 lat

Szczegóły produktu
AnySharp
ASKSPROMREDPLYTKI
5905489703556
12 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Ostrzałka AnySharp PRO Red + płytki ostrzące

Ostrzałka AnySharp PRO Red + płytki ostrzące

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: