Zestaw diamentowych ostrzalek do noży Lansky LK3DM

Zestaw diamentowych ostrzalek do noży Lansky LK3DM

041-032
Ocena 
498,99 zł
Brutto
1
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zwroty i reklamacje

Opis

Połączenie systemu ostrzenia Lansky Controlled Angle z agresywną technologią ścierniwa diamentowego sprawia, że zestaw jest wydajny i łatwy w użyciu

3-stopniowy diamentowy system ostrzenia noży

 

3-stopniowy diamentowy system ostrzenia z kontrolowanym kątem ostrzenia zapewnia, że krawędź noża zostanie naostrzona dokładnie do określonego przez użytkownika stopnia. Zaprojektowany, aby zapewnić Twojemu ostrzu profesjonalną, ostrą jak brzytwa krawędź za każdym razem, niezależnie od Twoich umiejętności ostrzenia; ten system ostrzenia jest doskonały zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

 

 

Wszystkie systemy ostrzenia noży Lansky Controlled-Angle pozwalają użytkownikom wybrać kąty ostrzenia, które są najlepiej dostosowane do przeznaczenia noża. Cztery kąty ostrzenia i ich zastosowania to:

 

 

17° Angle - Surowy kąt zalecany dla żyletek, noży do filetowania lub podobnych narzędzi. Niezwykle ostra, ale delikatna krawędź.

 

20° Angle - Powszechnie stosowany kąt dla ostrzy wyższej jakości i zapewnia doskonałą krawędź dla sztućców kuchennych i noży do krojenia.

 

25° Angle - Zalecany kąt dla większości noży, które potrzebują trwałej, ostrej krawędzi. Idealny do noży myśliwskich i outdoorowych.

 

30° Angle - Znakomity kąt dla noży, które tną karton, liny lub dywany. Najlepszy do intensywnego użytkowania.

 

 

 

Użytkowanie:

 

Zacisk do noży dołączony do systemu utrzymuje nóż stabilnie, a także utrzymuje prowadnicę kątową statycznie i mocno, dzięki czemu użytkownik może osiągnąć pożądany kąt przy każdym pociągnięciu ostrzałki do noży. Kamienie diamentowe Coarse do Fine zapewniają dobry zakres ziarnistości dla pielęgnacji i konserwacji krawędzi. System Lansky jest idealny do noży sportowych, kuchennych lub warsztatowych i oferuje najszerszy zakres dostępnych akcesoriów. Produkowany od ponad 40 lat, system ostrzenia Lansky jest najbardziej preferowanym i najlepszym systemem ostrzenia dla majsterkowiczów i miłośników sztućców na całym świecie. 

 

 

Lansky 3-stone Standard Diamond Controlled-Angle Sharpening System charakteryzuje się:

 

Monokrystaliczne diamenty

Gruby fioletowy kamień: (diament o granulacji 120) do regeneracji krawędzi

Średni pomarańczowy kamień (280 ziarna diamentowego) do ostrzenia i rzadszych poprawek.

Szlif złoty drobnoziarnisty: (diament o granulacji 600) do najczęstszych poprawek, aby zachować ostrość ostrza do cięcia papieru.

Nylonowa szczotka z miękkim włosiem do czyszczenia

Łatwy w użyciu, wielokątowy zacisk: do bezpiecznego trzymania ostrza

Pręty prowadzące:  Jeden dla każdej ostrzałki

 

 

UWAGA: Ponieważ diamentowe kamienie do ostrzenia składają się z metalowej płytki, pokrytej monokrystalicznym diamentem, z czasem będą się one zużywać, a kamienie będą wymagały wymiany. To, jak szybko może to nastąpić, zależy od tego, jak często używane są kamienie, od twardości ostrzonej stali oraz od siły nacisku użytej podczas ostrzenia.  Ponieważ osełka diamentowa zużywa się szybciej i ma krótszą żywotność niż osełka z tlenku glinu, sugerujemy, aby podczas ostrzenia używać tylko ciężaru dłoni. NIGDY nie używaj oleju do honowania na honownicy diamentowej, ponieważ może on zatkać diament, co spowoduje, że powierzchnia będzie gładka. Kiedy próbujesz "usunąć" stal, użyj grubszego diamentu i zakończ ostrzenie drobnym diamentem i ceramicznym lub tlenkiem glinu.

 

 

Wszystkie systemy ostrzenia noży Lansky zawierają również:

Ekstra długie śruby zaciskowe do noży dla grubszych ostrzy

Walizkę do przechowywania i przenoszenia wszystkich elementów systemu

Kompletną, łatwą do wykonania wielojęzyczną instrukcję

Szczegóły produktu
Lansky
041-032
80999090008
55 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Zestaw diamentowych ostrzalek do noży Lansky LK3DM

Zestaw diamentowych ostrzalek do noży Lansky LK3DM

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: