Ostrzałka Lansky Mini Crock Stick LCKEY
search
  • Ostrzałka Lansky Mini Crock Stick LCKEY
  • Ostrzałka Lansky Mini Crock Stick LCKEY
  • Ostrzałka Lansky Mini Crock Stick LCKEY
  • Ostrzałka Lansky Mini Crock Stick LCKEY
  • Ostrzałka Lansky Mini Crock Stick LCKEY

Ostrzałka Lansky Mini Crock Stick LCKEY

64,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zwroty i reklamacje

Lansky Mini Crock Stick LCKEY to ostrzałka do noży, w formie breloka do kluczy, o stałym kącie ostrzenia oraz bardzo prostej obsłudze.

Niezależnie z jakiej stali posiadamy nóż, w pewnym momencie traci on swoją ostrość i wymaga ostrzenia. Taką czynność najlepiej oczywiście przeprowadzić w domowym zaciszu, jeśli jednak nasz nóż ulegnie stępieniu w terenie, warto być na ten moment odpowiednio przygotowany.

Taka właśnie myśl przyświecała konstruktorom ostrzałki Lansky Mini Crock Stick LCKEY, którzy stworzyli lekką, łatwą do przenoszenia i spakowania osełkę do zastosowań turystyczno-outdoorowych.

Ostrzałka ma polimerowy korpus, w którym osadzono pręciki ceramiczne o stałym kącie 22,5° na stronę. Ceramika o gradacji fine, idealnie sprawdzi się do szybkiego podostrzania lekko stępionych krawędzi, oraz finalnego wygładzania ostrza.

W odróżnieniu od innych ostrzałek kątowych, Lansky Mini Crock Stick ma wyjmowane pręciki ostrzące, co znacząco ułatwia ich czyszczenie oraz wymianę w razie uszkodzenia.

Samo ostrzenie jest niezwykle proste, wymaga jedynie przeciągania ostrza przez szczeliny osełki, aż do uzyskania wymaganej ostrości. Konstrukcja prętów umożliwia także ostrzenie haczyków wędkarskich.

Ważącą zaledwie 17 g osełkę możemy zamocować do kluczy w formie breloka, dlatego może nam towarzyszyć nie tylko podczas wycieczki, ale również w miejskiej aktywności.

Lansky Mini Crock Stick LCKEY sprawdzi się do ostrzenia różnego rodzaju noży np. edc, outdoorowych, myśliwskich, a także narzędzi np. maczet, nożyczek itp.

DANE TECHNICZNE
Kąt pochylenia noża [°]: 45
Typ ostrzagładki
Typ ostrzenia: ostrzenie z ręki
Kolor : czerwony
Materiał ścierny: ceramika (syntetyk)
Długość pręta [mm]: 55
Masa [g]17
Producent: Lansky, USA
Symbol dostawcy: LCKEY
Lansky
071-071
50 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.