Ostrzałka Lansky Mini Crock Stick LCKEY

Ostrzałka Lansky Mini Crock Stick LCKEY

071-071
Ocena 
68,99 zł
Brutto
1
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zwroty i reklamacje

Opis

Lansky Mini Crock Stick LCKEY to ostrzałka do noży, w formie breloka do kluczy, o stałym kącie ostrzenia oraz bardzo prostej obsłudze.

Niezależnie z jakiej stali posiadamy nóż, w pewnym momencie traci on swoją ostrość i wymaga ostrzenia. Taką czynność najlepiej oczywiście przeprowadzić w domowym zaciszu, jeśli jednak nasz nóż ulegnie stępieniu w terenie, warto być na ten moment odpowiednio przygotowany.

Taka właśnie myśl przyświecała konstruktorom ostrzałki Lansky Mini Crock Stick LCKEY, którzy stworzyli lekką, łatwą do przenoszenia i spakowania osełkę do zastosowań turystyczno-outdoorowych.

Ostrzałka ma polimerowy korpus, w którym osadzono pręciki ceramiczne o stałym kącie 22,5° na stronę. Ceramika o gradacji fine, idealnie sprawdzi się do szybkiego podostrzania lekko stępionych krawędzi, oraz finalnego wygładzania ostrza.

W odróżnieniu od innych ostrzałek kątowych, Lansky Mini Crock Stick ma wyjmowane pręciki ostrzące, co znacząco ułatwia ich czyszczenie oraz wymianę w razie uszkodzenia.

Samo ostrzenie jest niezwykle proste, wymaga jedynie przeciągania ostrza przez szczeliny osełki, aż do uzyskania wymaganej ostrości. Konstrukcja prętów umożliwia także ostrzenie haczyków wędkarskich.

Ważącą zaledwie 17 g osełkę możemy zamocować do kluczy w formie breloka, dlatego może nam towarzyszyć nie tylko podczas wycieczki, ale również w miejskiej aktywności.

Lansky Mini Crock Stick LCKEY sprawdzi się do ostrzenia różnego rodzaju noży np. edc, outdoorowych, myśliwskich, a także narzędzi np. maczet, nożyczek itp.

DANE TECHNICZNE
Kąt pochylenia noża [°]: 45
Typ ostrzagładki
Typ ostrzenia: ostrzenie z ręki
Kolor : czerwony
Materiał ścierny: ceramika (syntetyk)
Długość pręta [mm]: 55
Masa [g]17
Producent: Lansky, USA
Symbol dostawcy: LCKEY
Szczegóły produktu
Lansky
071-071
80999043004
50 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Ostrzałka Lansky Mini Crock Stick LCKEY

Ostrzałka Lansky Mini Crock Stick LCKEY

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: