Ostrzałka V-edge 20 Cm Zwilling

Ostrzałka V-edge 20 Cm Zwilling

32605-000-0
Ocena 
358,99 zł
Brutto
1
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zwroty i reklamacje

Opis

Kto choć raz w życiu używał w kuchni naprawdę ostrego noża, ten doskonale rozumie fascynację idealnym sprzętem. Ale nawet najlepsze ostrze z czasem traci swoje właściwości tnące. Utrzymanie jakości w przypadku noży jest jednym z najistotniejszych czynników umilających codzienną pracę w kuchni.

Kluczowy jest szlif. Ale zanim zaintrygowany tematem zaczniesz przeszukiwać najdalsze zakątki Internetu, spokojnie przeczytaj tekst do końca.

Ostrzałka do noży Zwilling V-Edge gwarantuje profesjonalne ostrzenie w domowych warunkach. Jej mechanizm ostrzący jest ekstremalnie prosty i absolutnie efektywny. Ostrze prawidłowo szlifowanego noża powinno od dołu do góry układać się w literę V. Dzięki ukształtowanym w ten sposób kamieniom ceramicznym szlifowane jest ono równo na całej długości bez ryzyka uszkodzenia. Dla noży europejskich i japońskich dostępne są wymienne adaptery o różnych kątach, które, jeśli akurat nie są używane, mogą być przechowywane w wygodnym schowku u spodu urządzenia. Ich wymiana jest banalnie prosta i nie wymaga pomocy specjalisty.

Poza niezwykłą funkcjonalnością, ostrzałka V-Edge odznacza się niepowtarzalnym designem i najwyższą jakością wykonania, dzięki czemu już na pierwszy rzut oka widać, że jest naprawdę dobrym narzędziem. Zamiast za każdym razem chować ją do szafy, może stać na blacie urozmaicając i zdobiąc wyposażenie każdej kuchni, będąc pod ręką podczas przygotowania wszystkich codziennych posiłków.

Dzięki ostrzałce ZWILLING V-Edge Wasze noże zawsze będą profesjonalnie naostrzone, ciesząc przy każdym użyciu.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Doskonałe rezultaty ostrzenia
  • Łatwa w użyciu
  • Wymienne adaptery kątowe do noży europejskich lub japońskich
  • 2 kamienie szlifierskie o różnych rozmiarach ziarna (160 oraz 360)
  • Nowoczesny, srebrno-czarny design

WYMIARY

Długość: 8.1 cm
Szerokość: 20.2 cm
Wysokość: 20.9 cm
Masa: 1.05 kg
Szczegóły produktu
Zwilling
32605-000-0
4009839420931
51 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Ostrzałka V-edge 20 Cm Zwilling

Ostrzałka V-edge 20 Cm Zwilling

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: