Ostrzałka AnySharp Tactical - wielofunkcyjna

Ostrzałka AnySharp Tactical - wielofunkcyjna

ASTOKS
Ocena 
77,37 zł
Brutto
1
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka prywatności

 

Zwroty i reklamacje

Opis

Doskonałym kompanem do noszenia przy sobie jest uniwersalne narzędzie, które pomieści się w każdej kieszeni lub z łatwością przypniesz je do swojego noża taktycznego, multitoola, szwajcarskiego scyzoryka, myśliwskiego oręża, a nawet noża do obierania skóry czy wędkarskiego sprzętu.

To przenośne rozwiązanie idealne do ostrzenia w plenerze. Bez względu na to, czy korzystasz z kieszonkowego noża składanego, specjalistycznego noża ratunkowego, czy też chwytasz noża kempingowego, wędkarskiego podczas aktywności na świeżym powietrzu, to ostrzegacze zawsze masz pod ręką. Możesz go również wygodnie przymocować do innego sprzętu za pomocą otworu przeznaczonego na sznurek, breloczek lub karabińczyk.

Ten ergonomicznie wyprofilowana ostrzałka ma podłużny kształt, co ułatwia pewny chwyt i umożliwia wygodne użytkowanie.

Wysokiej jakości narzędzia do ostrzenia zastosowane w tym kompakcie to diamentowy nasyp oraz węglik wolframu, które gwarantują błyskawiczne rezultaty dla każdego typu noża - bez względu czy to stal, stal hartowana czy ostrza ząbkowane. W kilka sekund odzyskasz ostrość i funkcjonalność swojego narzędzia.

Niebywale poręczny rozmiar tego ostrzegacza sprawia, że z łatwością zmieścisz go w kieszeni czy przypniesz do innych akcesoriów, dzięki specjalnemu otworowi na sznurek, breloczek lub karabińczyk.

Pasuje do dowolnego noża - nawet z ząbkami. Niezależnie czy jest to kieszonkowy, składany, czy też taktyczny nóż, scyzoryk, myśliwski oręż, narzędzie do skóry, wędkarski sprzęt czy nóż kempingowy - ten ostrzegacz dopasuje się do każdego z nich, włączając ostrza ząbkowane.

To trzy narzędzia w jednym kompakcie. Znajdziesz tu standardową ostrzałkę, pręt pokryty diamentem oraz szerokie narzędzie do precyzyjnego ostrzenia pojedynczych krawędzi i stałych ostrzy.

Dodatkowo, wewnątrz kompaktu znajduje się wbudowane krzesiwo, które może okazać się niezwykle przydatne w trudnych warunkach.

Odpowiednio zaokrąglony kształt AnySharp Tactical gwarantuje wygodny i pewny chwyt, a jednocześnie umożliwia łatwe pakowanie tego narzędzia do swojego ekwipunku.

Szczegóły produktu
ASTOKS
619098087581
1 Przedmiot
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Ostrzałka AnySharp Tactical - wielofunkcyjna

Ostrzałka AnySharp Tactical - wielofunkcyjna

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: