• Obecnie brak na stanie
Wymienne płytki ostrzące AnySharp

Wymienne płytki ostrzące AnySharp

ASKSRT3
Ocena 
23,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka prywatności

 

Zwroty i reklamacje

Opis

Sposób na to, by ostrzałka służyła Ci jeszcze dłużej!

Jeśli łatwo przywiązujesz się do swoich przedmiotów, nie lubisz zmian, a na sercu leży Ci dobro planety, to pokochasz wymienne płytki ostrzące. To zestaw dwóch płytek, które możesz zamontować w Twojej ostrzałce AnySharp® Classic lub PRO. Dzięki temu wyrzucisz ją, dopiero kiedy Ci się znudzi. A to na pewno nie będzie szybko! Bo po co pozbywać się czegoś, co świetnie się sprawdza?

Wystarczy na bardzo długo!

Zacznijmy od tego, że każda płytka ostrząca w AnySharp® wykonana jest z bardzo twardego węglika wolframu. Uważa się go za łatwiej dostępną i bardziej odporną na temperaturę alternatywę dla diamentu. Co ciekawe, jest on coraz częściej wykorzystywany też w jubilerstwie do produkcji obrączek i bransolet do zegarków. Wynika to z faktu, że jest nie tylko bardzo twardy i odporny na zarysowania, ale też jest po prostu ładny. Każda z płytek ostrzących zamontowanych w ostrzałce AnySharp® wystarcza aż na 10.000 przeciągnięć ostrzem noża. To naprawdę sporo! W warunkach domowych to przynajmniej kilka lat użytkowania. Poza tym, kiedy stwierdzisz, że płytki nie ostrzą tak jak kiedyś, to możesz je jeszcze zamienić miejscami czyli wykorzystać ich drugą stronę! Dzięki temu AnySharp® znów będzie ostrzyła noże jak nowa. Dopiero kiedy zużyjesz płytki z obu stron, powinieneś kupić nowe, będzie to w dalekiej przyszłości.

Dlaczego warto?

Powodów może być bardzo dużo. Przede wszystkim chodzi o oszczędność. Płytki kosztują tylko ułamek ceny całego urządzenia… czyli dokładnie tak jak to powinno wyglądać. Części zamienne nie mogą przecież być droższe od nowego sprzętu. Zakup samych płytek będzie po prostu najrozsądniejszym rozwiązaniem. Wymieniając same, niewielkie płytki chronisz też środowisko. Na wysypisko śmieci trafia mniej odpadów, a Ty możesz mieć czyste sumienie, bo nie przyczyniasz się do ich powstawania. To podejście na miarę naszych czasów — w duchu less waste. Trzeba też pamiętać, że AnySharp® to ostrzałka o wyjątkowo trwałym i mocnym korpusie wykonanym z mocnego tworzywa lub w wersji PRO — z metalu. Nie musisz, więc martwić się jego uszkodzeniami.

Szczegóły produktu
AnySharp
ASKSRT3
619098081503
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Wymienne płytki ostrzące AnySharp

Wymienne płytki ostrzące AnySharp

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: