Diamentowa ostrzałka Taidea (600) TY0905

Diamentowa ostrzałka Taidea (600) TY0905

TY0905
Ocena 
45,99 zł
Brutto
1
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zwroty i reklamacje

Opis
Diamentowa ostrzałka Taidea (600) T0905D

 

Zadziwiająca i zachwycająca swoim wyglądem, Diamentowa Ostrzałka, renomowanej Firmy Taidea Tech, wielkości długopisu, niezwykle poręczna, można by rzec, kieszonkowa ostrzałka, pozwalająca na naostrzenie każdego rodzaju noża, haczyków, itp. System ostrzenia, zbudowany jest z monokrystalicznych diamentów, umieszczonych na wysuwanym pręcie, co daje super efekty w tak niewielkim urządzeniu. Można ją zabrać ze sobą wszędzie. Zawsze jest pod ręką. A dodatkowy klips, pozwala nosić ją jak długopis. Powinna być nieodłącznym elementem naszego ekwipunku, zestawu narzędzi, niezbędnych w każdej sytuacji.

Dane techniczne:

  • Typ ostrzałki - ręczna
  • Materiał ścierny - diament
  • Gradacja - 600
  • Długość części ściernej - 67 mm

Przeznaczenie :

  • Noże stalowe
  • Noże ceramiczne
  • Noże ząbkowane
  • Nożyczki
  • Haczyki

Zawartość opakowania:

  • Ostrzałka 

 UWAGA!

Bardzo ważne jest, aby nie zniszczyć ostrza, należy prawidłowo prowadzić nóż na ostrzałce (ostrzem do przodu - jak do cięcia)

Instrukcja użycia:

Odkręć nakrętkę, wyciągnij diamentowy pręt do odpowiedniej długości i dokręć nakrętkę tak, by unieruchomić pręt. Do ostrzenia ząbkowanych noży użyj stożkowej końcówki i oddzielnie naostrz każde wgłębienie ostrza. By naostrzyć haczyk, umieść go w zagłębieniu ostrzałki i kilkukrotnie przesuń.Firma Taidea Tech znana też pod chińską nazwą Zhongshan ma swoją siedzibę w mieście o tym samym nazwie w południowych Chinach, produkowane przez nią kuchenne ostrzałki ceramiczne są dziś jednak znane na całym świecie. Co ciekawe, nie mamy wcale do czynienia z przedsiębiorstwem ograniczającym się do produkcji wykorzystywanych w kuchni narzędzi do ostrzenia. Taidea Tech to również uznany dostawca ostrzałek wykorzystywanych przez myśliwych i wędkarzy ceniony między innymi za ich wytrzymałość, niezawodność i atrakcyjność cenową.

Na tle innych producentów narzędzi tego typu chińską firmę wyróżnia przede wszystkim dążenie do tego, aby zaspakajać potrzeby zgłaszane przez najbardziej nawet wymagających klientów. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki zaawansowanemu procesowi produkcyjnemu, nie bez znaczenia wydaje się jednak i to, że w firmowych laboratoriach nieustannie prowadzone są prace badawcze mające na celu zarówno doskonalenie już istniejących rozwiązań, jak i tworzenie nowych, uwzględniających opinie krytyczne padające pod adresem ich poprzedników.

Oferta firmy Taidea Tech obejmuje zarówno ostrzałki ręczne, jak i mechaniczne, każdy klient ma, więc szansę na dokonanie wyboru dokładnie takiego rozwiązania, które spełnia jego indywidualne potrzeby. Same ostrzałki sprawdzają się przy tym zarówno w przypadku noży orientalnych, jak i europejskich uwzględniając specyfikę każdego z wymienionych rozwiązań. Na liście ich największych zalet znajduje się również funkcjonalność, ergonomia oraz przystępna cena, klienci, którzy korzystają z możliwości oferowanych przez firmę Taidea Tech mogą mieć więc pewność, że wejście w posiadanie wysokiej klasy rozwiązań nie będzie stanowiło poważnego obciążenia dla domowego budżetu.

Kup Diamentowa ostrzałka Taidea (600) T0905D już dzisiaj.

Szczegóły produktu
Taidea
TY0905
6951258909055
51 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Diamentowa ostrzałka Taidea (600) TY0905

Diamentowa ostrzałka Taidea (600) TY0905

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: