Ostrzałka kamienna Taidea (1000/3000) TG6310

Ostrzałka kamienna Taidea (1000/3000) TG6310

TG6310
Ocena 
158,99 zł
Brutto
1
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zwroty i reklamacje

Opis

Ostrzałka kamienna Taidea (1000/3000) T6310W

 

Elegancka i szlachetna taidea t6310w, niezwykle precyzyjna, Kamienna Ostrzałka do noży, renomowanej Firmy Taidea Tech, doskonała dla ludzi, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad ostrzeniem noża. Dwustronny system ostrzenia 1000+3000 zapewnia doskonałe rezultaty w nadaniu nowego życia naszym nożom. Jedna strona ostrzałki o gradacji 1000, druga o gradacji 3000 pozwala na perfekcyjne naostrzenie każdego noża. Ostrzenie noży tą Ostrzałką, to nie tylko zadanie do wykonania, ale przygoda. To Sztuka tworzenia. 

Dane techniczne:

  • Typ ostrzałki - ręczna
  • Materiał ścierny - korund
  • wymiary 180x60x27 mm
  • gradacja 1000/3000

Przeznaczenie :

  • Noże stalowe
  • Tasaki
  • Dłuta
  • Nożyczki

Zawartość opakowania:

  • Ostrzałka 

UWAGA!

Bardzo ważne jest, aby nie zniszczyć ostrza, należy prawidłowo prowadzić nóż na ostrzałce (ostrzem do przodu - jak do cięcia)

Instrukcja użycia:

Namocz kamień w wodzie lub użyj oleju do ostrzałek Firmy Taidea. Postaw ostrzałkę na płaskiej powierzchni. Do ostrzenia noża użyj jednej lub dwóch stron kamienia, w zależności od tego jak bardzo tępy jest nóż.

Gradacja 1000

Użyj tej strony tylko wtedy, gdy nóż jest naprawdę tępy. By naostrzyć nóż, przesuń po kamieniu (lekko dociskając) kilkukrotnie najpierw jedną, potem drugą stronę noża.

Ostrząc nóż staraj się zachować odpowiedni kąt pochylenia noża (15°-30°)

Gradacja 3000

Ta strona służy do wygładzania powierzchni noża. Można jej używać często do podostrzenia noża. By wygładzić nóż kilkukrotnie, delikatnie przesuń najpierw jedną, potem drugą stronę noża.

 

Do utrzymania prawidłowego kąta ostrzenia polecamy użycie prowadnicy T1091ACFirma Taidea Tech znana też pod chińską nazwą Zhongshan ma swoją siedzibę w mieście o tym samym nazwie w południowych Chinach, produkowane przez nią kuchenne ostrzałki ceramiczne są dziś jednak znane na całym świecie. Co ciekawe, nie mamy wcale do czynienia z przedsiębiorstwem ograniczającym się do produkcji wykorzystywanych w kuchni narzędzi do ostrzenia. Taidea Tech to również uznany dostawca ostrzałek wykorzystywanych przez myśliwych i wędkarzy ceniony między innymi za ich wytrzymałość, niezawodność i atrakcyjność cenową.

Na tle innych producentów narzędzi tego typu chińską firmę wyróżnia przede wszystkim dążenie do tego, aby zaspakajać potrzeby zgłaszane przez najbardziej nawet wymagających klientów. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki zaawansowanemu procesowi produkcyjnemu, nie bez znaczenia wydaje się jednak i to, że w firmowych laboratoriach nieustannie prowadzone są prace badawcze mające na celu zarówno doskonalenie już istniejących rozwiązań, jak i tworzenie nowych, uwzględniających opinie krytyczne padające pod adresem ich poprzedników.

Oferta firmy Taidea Tech obejmuje zarówno ostrzałki ręczne, jak i mechaniczne, każdy klient ma, więc szansę na dokonanie wyboru dokładnie takiego rozwiązania, które spełnia jego indywidualne potrzeby. Same ostrzałki sprawdzają się przy tym zarówno w przypadku noży orientalnych, jak i europejskich uwzględniając specyfikę każdego z wymienionych rozwiązań. Na liście ich największych zalet znajduje się również funkcjonalność, ergonomia oraz przystępna cena, klienci, którzy korzystają z możliwości oferowanych przez firmę Taidea Tech mogą mieć więc pewność, że wejście w posiadanie wysokiej klasy rozwiązań nie będzie stanowiło poważnego obciążenia dla domowego budżetu.

 

Kup Ostrzałka kamienna Taidea (1000/3000) T6310W już dzisiaj.

Szczegóły produktu
Taidea
TG6310
6951258963101
67 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Ostrzałka kamienna Taidea (1000/3000) TG6310

Ostrzałka kamienna Taidea (1000/3000) TG6310

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: