Ostrzałka do noży THE EDGE campSHARP

Ostrzałka do noży THE EDGE campSHARP

555-014
Ocena 
37,99 zł
Brutto
1
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zwroty i reklamacje

Opis

THE EDGE campSHARP to kieszonkowa ostrzałka do noży gładkich i ząbkowanych, wyposażona w gwizdek alarmowy, kompas oraz stalowy zaczep.

Ostrzałki do noży THE EDGE w sklepie outdoorowym kolba

THE EDGE campSHARP to wielofunkcyjna ostrzałka turystyczna, która dzięki swej poręcznej wielkości doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie zestawu EDC każdego pasjonata outdooru i survivalu. Ostrzałka z łatwością mieści się w każdej kieszeni, ma lekką polimerową konstrukcję oraz praktyczny stalowy zaczep, który pozwala na zamocowanie jej do plecaka, kluczy lub smyczy. EDGE campSHARP ma pomarańczowo- czarną kolorystykę, która ułatwia ostrzałki w trawie i pozwala na szybkie zlokalizowanie w podręcznym bagażu.

Osełka EDGE campSHARP do ostrzenia noży gładkich i ząbkowanych

Elementem, który wyróżnia ostrzałkę EDGE campSHARP, jest jej wszechstronność. Za pomocą jednej kieszonkowej ostrzałki możemy ostrzyć noże z ostrzem gładkim i ząbkowanym. Dodatkowo pomimo niewielkich rozmiarów, w ostrzałce znajdują się aż 3 strefy ostrzenia:

  • stożkowy pręt diamentowy do ostrzenia ząbkowanych ostrzy,
  • ceramiczna ostrzałka V do szybkiego podostrzania oraz polerowania
  • ostrzałka V z węglika wolframu, przeznaczoną do przywracania ostrości mocno stępionym krawędzią tnącym

Pręcik diamentowy to uniwersalna ostrzałka, za pomocą której możemy ostrzyć noże z gładką i ząbkowaną krawędzią tnącą. Ostrzenie noża za pomocą osełki typu V jest proste i nie wymaga doświadczenia i specjalnej techniki. Użytkownik jedynie przeciąga klingę przez szczelinę ostrzącą od nasady po czubek do momentu do uzyskania satysfakcjonującej ostrości. Węglik zbiera stal bardzo agresywnie, dlatego warto zwrócić uwagę, by podczas ostrzenia nie dociskać mocno noża. Wystarczą delikatnie przeciągnięcia z wykorzystaniem masy samego narzędzia.

Dzięki takiej funkcjonalności z pomocą ostrzałki EDGE campSHARP w szybki i prosty sposób podostrzymy nasze noże na biwaku, wycieczce, lub w pracy. Kieszonkowa ostrzałka EDGE campSHARP może nam towarzyszyć na co dzień w formie breloka do kluczy.

THE EDGE campSHARP ostrzałka dla turystów i pasjonatów outdooru

Poza główną funckją ostrzania THE EDGE campSHARP oferuje nam 2 dodatkowe rozwiązania. Ostrzałka ma wbudowany mini kompas do orientacyjnego wyznaczania kierunku oraz wysuwany gwizdek ratunkowy służący do wzywania pomocy w razie wypadku lub zgubienia się w górach.

Długość całkowita [mm] 135
Masa [g] 53
Producent The Edge, Polska
Symbol dostawcy RO015
Szczegóły produktu
The Edge
555-014
5904441280715
78 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Ostrzałka do noży THE EDGE campSHARP

Ostrzałka do noży THE EDGE campSHARP

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: