Diamentowa ostrzałka Taidea (360/600/1200) TG1202

Diamentowa ostrzałka Taidea (360/600/1200) TG1202

TG1202
Ocena 
68,99 zł
Brutto
1
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zwroty i reklamacje

Opis

Diamentowa ostrzałka Taidea (360/600/1200) TG1202

Elegancka Diamentowa Ostrzałka Taidea TG1202 do noży, renomowanej firmy Taidea Tech, wyposażona w trójstopniowy system ostrzenia.  Unikalna konstrukcja diamentowych tarcz ostrzących, o trzech rodzajach gradacji 360, 600 i 1200, pozwala na naostrzenie każdego rodzaju noży. Wyjątkowy wygląd ostrzałki nadaje specjalnie zaprojektowana obudowa, wykonana w całości z polerowanej stali nierdzewnej, która umożliwia niesamowicie łatwe czyszczenie, a spodnia powierzchnia obudowy wykonana z antypoślizgowej gumy, zapobiega przesuwaniu się ostrzałki podczas pracy. Wygodne kółka w szczelinach ułatwiają ostrzenie.  

Niezastąpiona w każdej kuchni. Nie dość, że daje nowe życie nożom, to jeszcze jest wspaniałym elementem dekoracyjnym. 

 Dane techniczne:

  • Typ ostrzałki - ręczna
  • Materiał ścierny - diament i ceramika
  • Gradacja 360/600 /1200 
  • Materiały wykonania: stal nierdzewna, diament, tworzywo ABS

Przeznaczenie :

  • Noże stalowe
  • Noże ceramiczne
  • Tasaki

Zawartość opakowania:

  • Ostrzałka

Gwarancja 3 lata.

 

Instrukcja użycia:

Postaw ostrzałkę na płaskiej powierzchni. Użyj jednego lub dwóch stopni ostrzenia, w zależności od tego jak bardzo tępy jest nóż.

Stopień 1 - tarcze diamentowe o gradacji 360
Użyj tego stopnia tylko wtedy, gdy nóż jest naprawdę tępy, lub gdy chcesz naostrzyć nóż ceramiczny. By naostrzyć nóż, przesuń go (lekko dociskając) kilkukrotnie przez szczelinę.

Stopień 2 - kółka diamentowe o gradacji 600
Ten stopień służy do wygładzania powierzchni noża. Można go używać często do podostrzenia noża. By wygładzić nóż - kilkukrotnie, delikatnie przesuń ostrze przez szczelinę.

Stopień 3 - kółka ceramiczne o gradacji 1200
Ten stopień służy do końcowego wygładzenia ostrza noża.


Firma Taidea Tech znana też pod chińską nazwą Zhongshan ma swoją siedzibę w mieście o tym samym nazwie w południowych Chinach, produkowane przez nią kuchenne ostrzałki ceramiczne są dziś jednak znane na całym świecie. Co ciekawe, nie mamy wcale do czynienia z przedsiębiorstwem ograniczającym się do produkcji wykorzystywanych w kuchni narzędzi do ostrzenia. Taidea Tech to również uznany dostawca ostrzałek wykorzystywanych przez myśliwych i wędkarzy ceniony między innymi za ich wytrzymałość, niezawodność i atrakcyjność cenową.

Na tle innych producentów narzędzi tego typu chińską firmę wyróżnia przede wszystkim dążenie do tego, aby zaspakajać potrzeby zgłaszane przez najbardziej nawet wymagających klientów. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki zaawansowanemu procesowi produkcyjnemu, nie bez znaczenia wydaje się jednak i to, że w firmowych laboratoriach nieustannie prowadzone są prace badawcze mające na celu zarówno doskonalenie już istniejących rozwiązań, jak i tworzenie nowych, uwzględniających opinie krytyczne padające pod adresem ich poprzedników.

Oferta firmy Taidea Tech obejmuje zarówno ostrzałki ręczne, jak i mechaniczne, każdy klient ma, więc szansę na dokonanie wyboru dokładnie takiego rozwiązania, które spełnia jego indywidualne potrzeby. Same ostrzałki sprawdzają się przy tym zarówno w przypadku noży orientalnych, jak i europejskich uwzględniając specyfikę każdego z wymienionych rozwiązań. Na liście ich największych zalet znajduje się również funkcjonalność, ergonomia oraz przystępna cena, klienci, którzy korzystają z możliwości oferowanych przez firmę Taidea Tech mogą mieć więc pewność, że wejście w posiadanie wysokiej klasy rozwiązań nie będzie stanowiło poważnego obciążenia dla domowego budżetu.

  

Tagi: Taidea TG1202, ostrzałka taidea TG1202, TG1202

Kup Diamentowa ostrzałka Taidea (360/600/1200) TG1202 już dzisiaj.

Szczegóły produktu
Taidea
TG1202
6951258912024
62 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Diamentowa ostrzałka Taidea (360/600/1200) TG1202

Diamentowa ostrzałka Taidea (360/600/1200) TG1202

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: