Ostrzałka Lansky Diamond Tapered Rod TR-600

Ostrzałka Lansky Diamond Tapered Rod TR-600

071-114
Ocena 
85,99 zł
Brutto
1
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zwroty i reklamacje

Opis

Lansky Diamond Tapered Rod TR-600 to składana osełka z prętem diamentowym, przeznaczona do ostrzenia krawędzi gładkich, ząbkowanych, haków do skórowania gut hook oraz haczyków wędkarskich.

Ostrzałka ma składaną konstrukcję wzorowaną na nożach typu motylek, dzięki czemu możemy ją wygodnie przenosić i szybko rozkładać w razie potrzeby.

Pręt z nasypem diamentowym o gradacji 600, idealnie sprawdzi szybkiego podostrzania lekko stępionych noży oraz ostrzenia właściwego przeprowadzanego w warunkach terenowych. Osełki diamentowe znacznie przyspieszają proces ostrzenia, dlatego są chętnie wybierane przez osoby, dla których wysoka ostrość i wydajność cięcia stanowią priorytet.

Stożkowy kształt osełki pozwala na ostrzenie nie tylko noży o gładkim ostrzu, ale również krawędzi ząbkowanych, noży myśliwskich z ostrzem do skórowania oraz haczyków wędkarskich.

Nylonowa rękojeść o profilowanym kształcie zapewnia ochronę dłoni podczas ostrzenia, a dzięki możliwości jej szybkiego składania również wygodę przenoszenia.

Rodzaje gradacji fine / 600
Typ ostrzałki mała składana
Typ ostrzenia szybkie podostrzenie
Materiał ścierny diament
Okres gwarancyjny 24 miesiące
Producent Lansky, USA
Symbol dostawcy TR-600
Szczegóły produktu
Lansky
071-114
80999097359
50 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Ostrzałka Lansky Diamond Tapered Rod TR-600

Ostrzałka Lansky Diamond Tapered Rod TR-600

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: