Zestaw ostrzałek do noży Lansky LKNAT
search
  • Zestaw ostrzałek do noży Lansky LKNAT

Zestaw ostrzałek do noży Lansky LKNAT

249,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zwroty i reklamacje

Stałość kątów jest najbardziej krytycznym i najbardziej nieuchwytnym elementem ostrzenia ręcznego. System Lansky Controlled-Angle to system ostrzenia noży, który zapewnia, że krawędź noża ostrzy się dokładnie tak, jak podałeś.

System ostrzenia noży Natural Arkansas

Zawiera miękki kamień (odpowiednik ziarna 300), twardy kamień (odpowiednik ziarna 650) i czarny twardy kamień (odpowiednik ziarna 1200).

Najwyższa technologia w systemach ostrzenia. Bezpieczne, łatwe i wygodne w użyciu. System ostrzenia Lansky Controlled-Angle Sharpening System to system ostrzenia noży z przewodnikiem, zaprojektowany tak, aby zapewnić Twojemu ostrzu profesjonalną, ostrą jak brzytwa krawędź za każdym razem. Wszystkie systemy zawierają:

Precyzyjnie zaprojektowany, wielokątowy, odwracany zacisk do noży.

Ostrzenie kamieni na kolorowych, rowkowanych palcami uchwytach zabezpieczających

Jeden pręt prowadzący dla każdej osełki

Specjalnie opracowany olej do honowania

Bardzo długie śruby do mocowania noży

Specjalnie uformowana walizka do przechowywania i przenoszenia wszystkich elementów systemu

Kompletna, łatwa do wykonania, wielojęzyczna instrukcja.

Kąty ostrzenia

Kąt 17° - ostry kąt zalecany dla żyletek, skalpeli i podobnych narzędzi. Zapewnia niezwykle ostrą, ale delikatną krawędź.

Kąt 20° - Powszechnie stosowany kąt dla ostrzy wyższej jakości i zapewnia doskonałą krawędź dla sztućców kuchennych i noży do filetowania.

25° Angle - Zalecany kąt dla większości noży, które wymagają trwałej, ostrej krawędzi. Idealny do noży myśliwskich i outdoorowych.

30° Angle - Doskonały kąt dla noży, które są intensywnie wykorzystywane do cięcia kartonu, drutu lub dywanów. Zalecany do intensywnego użytkowania.

Lansky
071-023
54 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.