Prowadnica Taidea do ostrzenia noży na kamieniach TG1091

Prowadnica Taidea do ostrzenia noży na kamieniach TG1091

TG1091
Ocena 
15,99 zł
Brutto
1
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zwroty i reklamacje

Opis

Prowadnica Taidea do ostrzenia noży na kamieniach 

Elegancka i szlachetna, Prowadnica do ostrzenia noży na kamieniach, renomowanej Firmy Taidea Tech, zaprojektowana specjalnie, aby ułatwić ostrzenie noży na kamieniach wodnych. To właśnie, dzięki tej prowadnicy, zamocowanej na ostrzonym nożu uzyskuje się prawidłowy kąt ostrza noża. Ta część prowadnicy, stykająca się ze ścierniwem, jest wykonana ze specjalnej ceramiki, w celu zapewnienia długiej żywotności narzędzia. Rekomendowana do ostrzenia nozy o szerokości ostrza powyżej 0.75 cala. To niezbędny element, do kamiennych ostrzałek noży, które znajdziesz w naszym asortymencie. 

Prowadnica pomaga ustawić nóż pod odpowiednim katem i utrzymać stały kąt podczas ostrzenia. Kąt zależy od wysokości ostrza noża.
    

Firma Taidea Tech znana też pod chińską nazwą Zhongshan ma swoją siedzibę w mieście o tym samym nazwie w południowych Chinach, produkowane przez nią kuchenne ostrzałki ceramiczne są dziś jednak znane na całym świecie. Co ciekawe, nie mamy wcale do czynienia z przedsiębiorstwem ograniczającym się do produkcji wykorzystywanych w kuchni narzędzi do ostrzenia. Taidea Tech to również uznany dostawca ostrzałek wykorzystywanych przez myśliwych i wędkarzy ceniony między innymi za ich wytrzymałość, niezawodność i atrakcyjność cenową.

Na tle innych producentów narzędzi tego typu chińską firmę wyróżnia przede wszystkim dążenie do tego, aby zaspakajać potrzeby zgłaszane przez najbardziej nawet wymagających klientów. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki zaawansowanemu procesowi produkcyjnemu, nie bez znaczenia wydaje się jednak i to, że w firmowych laboratoriach nieustannie prowadzone są prace badawcze mające na celu zarówno doskonalenie już istniejących rozwiązań, jak i tworzenie nowych, uwzględniających opinie krytyczne padające pod adresem ich poprzedników.

Oferta firmy Taidea Tech obejmuje zarówno ostrzałki ręczne, jak i mechaniczne, każdy klient ma, więc szansę na dokonanie wyboru dokładnie takiego rozwiązania, które spełnia jego indywidualne potrzeby. Same ostrzałki sprawdzają się przy tym zarówno w przypadku noży orientalnych, jak i europejskich uwzględniając specyfikę każdego z wymienionych rozwiązań. Na liście ich największych zalet znajduje się również funkcjonalność, ergonomia oraz przystępna cena, klienci, którzy korzystają z możliwości oferowanych przez firmę Taidea Tech mogą mieć więc pewność, że wejście w posiadanie wysokiej klasy rozwiązań nie będzie stanowiło poważnego obciążenia dla domowego budżetu.

  

Tagi: prowadnica do ostrzena noży, prowadnica do noży

Kup Prowadnica Taidea do ostrzenia noży na kamieniach już dzisiaj.

Szczegóły produktu
Taidea
TG1091
6951258910914
109 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Prowadnica Taidea do ostrzenia noży na kamieniach TG1091

Prowadnica Taidea do ostrzenia noży na kamieniach TG1091

Napisz swoją opinię
15 innych produktów w tej samej kategorii: